Kategoriler
TRT Çocuk Piksel Boyama

TRT Çocuk Piksel Boyama

3.58 / 5

TRT çocuk çizgi filmlerine bir yenisi daha eklenecek ve bu çizgi filmde piksek karakterler boyayacağız. Oyunumuzda ked, maymun, zebra, inek, kaplumbağa, ayı, orangutan, çakal, leopar, aslan, filamingo, penguen, fok balığı yılan, salyanoz, bukelamun, zürafa, kartal, kirpi, ahtapot ve çok daha fazlası piksel piksel sizin boyamanızı bekliyor. TRT Çocuk oyunlarından birisi olan piksel boyama oyununda bakalım sizler en çok hangi karakterleri severek boyayabileceksiniz.

Yorumlar
9 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.