Kategoriler
Bizim Çiftlik

Bizim Çiftlik

3.83 / 5

Sevgili oyuncular bu oyunu oynarken çok keyif alacaksınız. Bizim Çiftlik oyununu oynayabilmeniz için ilk önce kayıt olmanız gerekmektedir. Çiftliğinizdeki meyveleri, sebzeleri yetiştirme zamanı geldi bunu yapmaya hazırmısınız?  Yapmanız gereken çiftliğinize ürünleri ekmek ve çiftliğinizi gün geçtikçe büyük bir çiftlik haleni getirebilmek. Bu oyunda sabır çok önemlidir ürünlerin yetişmesi için size bir süre veriyor. O süreyi beklerken sabredin.  Bizim çiftlik oyunu mause yardımıyla oynanmaktadır. Çiftliğinizi istediğiniz hale getirdiğiniz zamanda arkadaşlarında paylaşabilirsin. İyi Oyunlar.

Yorumlar
6 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.