Kategoriler
Adventure Time Ooo Diyarı Hikayeleri BMO Hayalo

Adventure Time Ooo Diyarı Hikayeleri BMO Hayalo

0 / 5

Adventure Time çizgi film oyun serilerinden birisi olan Ooo Diyarı Hikayelerinde bugün BMO Hayalo ile eğlenceye katılacağız. Cartoon Network kanalında yayınlanan bu çizgi film tamamen Türkçe bu nedenle oynaması daha kolay. Oyun boyunca yapmamız gereken BMO Hayalo ile yukarı aşağı zıplamamız gerekecek bunun için faremizi kullanmamız yeterli. Bulutlara ve engellere çarpmadan oo diyarından çıkabilirsen oyunda fazladan skor ve puan kazanabiliriz.

Yorumlar
6 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.