Kategoriler
Ben 10 Yeraltı Koşusu

Ben 10 Yeraltı Koşusu

3.75 / 5

Ben 10 Yeraltı Koşusu Oyunu ile kahramanımız Ben 10 un yepyeni macesıyla karşınızdayız.Onun maceralarına sizde katılmak ve zorlu engelleri birlikte aşmak istermisiniz? Zorlu maceramıza hemen başlamak için play butonuna basın.Hiç yorulmadan koşmaya başlayan karaktenizin engelleri aşarak ilerlemesine yardımcı olun.Engellerin altından kayarak geçmesi için aşağı ok tuşuna ve üstünden zıplayarak geçmesi içinde yukarı ok tuşuna basmalısınız.Doğru zamanlamanın önemli olduğu oyunumuzda engellerden bir tanesine bile yakalanacak olursanız oyunumuz sonlanır.Koşarken karşınıza çıkan yeşil bonus puanlarıda toplamayı sakın ihmal etmeyin.En uzun koşuyu yaparak en yüksek skora ulaşmaya çalışmalısınız.Heyecanlı oyunumuzda herkese keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
9 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.