Kategoriler
Bugs Bunny Kaçış Yolu

Bugs Bunny Kaçış Yolu

4.45 / 5

Bugs bunny kaçış yolu oyunu en çok sevilen çizgifilm oyunlarından bir tanesi olmayı başarmış bir oyundur. Kesinlikle sizlere tavsiye ederim. Bugs bunny'nin kaçış yoluna ulaşması için sizin yardımınıza ihtiyaçı var. Birinci bölümde kocaman bir evde olucaksınız. Bugs bunny'nin düşmanı olan sylvester ona tuzaklar kuracak ve kendinin hükmettiği yaratıkları bugs bunny'nin üzerine salacaktır. Dikkatli olmalısınız. Bugs bunny çukurlardan x tuşuna bastığınızda geçer ayrıca bazı yerlerde x tuşuna bastığınızda karakter değişimi yapabilir. Boşluk tuşu ile de saldırı yapabilir.Bugs bunny çıkış yoluna kadar geldiğinde ise sylvester karşısına çıkıp bugs bunnyi dövmeye çalışacak ama siz buna engel olmak için elinizden geleni yapmalısınız. Sylvester'ın yumruklarından olabildiğince uzak durun ve üst tarafta olan tahtayı x tuşuyla alarak sylvester'ın üstüne atın. Onu dövdükten sonra diğer bölüme geçebileceksiniz. Bu sefer ayrı bir düşman size tehlikeler oluşturacak yine tehlikelerden korunarak evden kaçmalısınız. Ayrıca evde ilerledikçe yeni bugs bunny'nin dostu olan kahramanların kilidini açarak onları yönlendirebilceksiniz.

Yorumlar
4 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.