Kategoriler
Cartoon Network Toon Kupası 2018

Cartoon Network Toon Kupası 2018

3.62 / 5

Cartoon network Türkiye ekibi toon kupası 2018 ile yine enfes bir futbol oyununa el attı. En sevilen çizgi film karakterleri gumball, teen titans go, ben 10, power puff girls oyunumuzda yer alırken arayüz tamamen Türkçe olarak tasarlanmış. Toon kupası 2018 oyununda 3 farklı oyuncu seçerek oyuna başlayacaksınız. Ülke adlarınında bulunduğu bu maçta en güçlü karakteri futbol maçlarından sonra anlayabilirsiniz. Turnuva şeklinde ilerleyen toon kupasında farklı karakterleri açmak için yapmanız gereken jetonları toplayabilmek.

Yorumlar
4 + 5 = ?
  • meherrem meherrem 3 yıl önce

    e,laka

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.