Kategoriler
Çılgın Kılıçlar Kule Görevi Türkçe

Çılgın Kılıçlar Kule Görevi Türkçe

5 / 5

Cartoon Network kanalının yeni çizgi filmlerinden birisi olan çılgın kılıçlar karakterleri ile kule görevine çıkacağız. Görev boyunca bizlere yol gösterecek olan yardımcılarımız oyunda yerini almış olacaklardır. Cep telefonu ve tabletlerde oynanabilen çılgın kılıçlar kule görevi oyununda amacımız savaş karargahımızı koruyabilmek. Hem komik hemde heyecanlı bir şekilde ilerleyen oyunumuzu 3 farklı şehirde oynayacağız. İlk olarak dednin yanında sonra yana dağda ve sonrasında ise çölde geçen kule görevini bakalım başarılı bir şekilde tamamlayabilecek misiniz? Oyuna başladığınızda herşeyin Türkçe olduğunu göreceksiniz. Amacınız kuleye doğru gelen yaratıkları yokederek savunma yapmak. Düşmanlarınıza çılgın kılıçlar karakterlerini gönderin ve işi bitirin.

Yorumlar
3 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.