Kategoriler
Çizgi Film Kahramanları Hokey Turnuvası

Çizgi Film Kahramanları Hokey Turnuvası

4 / 5

Hayalinizdeki çizgi film kahramanlarıyla birlikte güzel bir hokey turnuvasında mücadele etmek istermisiniz? Cevabınız evetse hemen oyuna başlatın ve kahramanızı seçin. Oyunda amaç karşı rakibin kalesinden hokey topunu sokmak yani gol atmak. Bunun için de rakip size karşı mücadele verecek. Çizgi film kahramanları hokey turnuvası oyununda vuruş yapmak için Z ve X tuşunu kullanın. Hareket etmek için de yön tuşlarını kullancaksınız.

Yorumlar
5 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.