Kategoriler
Demir Adam LEGO

Demir Adam LEGO

3.13 / 5

Demir adam lego oyununda Amerika da yeni bir maceraya yaşamak istermisiniz? Tüm kötülere karşı koymak için tek yapmanız gereken düşman robotlarını ok etmek. Oyun baştan sonra havada geçmektedir. Gökyüzündeki nesneleri toplayarak cephaneyi biriktirin. Karşısından gelen uçan kötü insanları da tek tek ateş ederek yok edeceksiniz. Bölüm sonları ise uçan yeşil adama karşı mücadele verip onu öldürmeye çalışacaksın. Ama bu diğerleri gibi hiçte kolay olmayacak dostum. Bu zorlu görevde dikkatli olup mermilerden kaçmanız gerekmektedor. Yoksa demir adam kostümü içerisinde bulunan Tony Stark ölecek ve kötüler bu savaşı kazanmış olacaklar. Hadi göster becerilerini ve kötülerin karşısında mücadele ver. Demir adam lego oyununda uçarken yön tuşlarını kullancaksın. Karşınızdan gelen düşmanlara ateş etmek için ise boşluk tuşunu kullanın.

Yorumlar
1 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.