Kategoriler
Gumball Kardeşler Ekibi Dövüşü Türkçe

Gumball Kardeşler Ekibi Dövüşü Türkçe

5 / 5

Gumball pro squad oyununun Türkçe'ye uyarlanmış hali kardeşler ekibi ile sizlerleyiz. En yeni ve güzel Türkçe oyunları sizlere sunan Cartoon Network ekibine bu oyun için teşekkür ederek oyuna başlayalım. Üç farklı gumball çizgi film karakterinin yer aldığı oyunda dikkatli olmalı ve görevleri layikiyle yerine getirmeye çalışmalıyız. Gumball kardeşler ekibi şehirde öncelikle dövüş eğitimi alacak. Gumball dövüş sırasında saldırı hareketlerine çok dikkat ediyor bu nedenle sizde varillere ve düşmanlara karşı savaşırken hızlı ve seri olmalısınız.

Yorumlar
1 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.