Kategoriler
Gumball Okul Telaşı

Gumball Okul Telaşı

3.48 / 5

Yepyeni bir çizgi film karakteri olan Gumball  ile okul telaşı oyununu oynamak istermisin dostum? Gumball resimde olduğu gibi çok sevimli bir kahramanımızdır. Onunla birlikte oyun oynarken gerçekten çok eğlenceğine eminim. Birde gumball'ın arkadaşı var sürekli gumballın yanında hep ona destek olan. Sizde gumballı seviyorsanız ona yardım ederek onun okuldan çıkmasında yardımcı olun. İkinci bölümde ise denizaltınla arkadaşıyla yüzen gumballı göreceksiniz.

Yorumlar
3 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.