Kategoriler
İnanılmaz Örümcek Adam

İnanılmaz Örümcek Adam

5 / 5

İnanılmaz Örümcek Adam Oyununda binaların çatıları üzerinden atlayarak düşmanlarına karşı dövüşen süper kahramanımıza yardım etmek ister misiniz? Orjinal adı Amazing Spiderman olan oyunumuza hemen play game butonuna basarak ilk seviyeden başlayabilirsiniz.Çatıların üzerinde yön tuşları ile kontrolleri sağlayabilirsiniz.Sağ ve sol ok tuşu ile ileri geri koşabilirsiniz.Duvarlara tırmanmak için yukarı ok tuşunu ve alttan kayarak geçmek içinde aşağı ok tuşunu kullanabilirsiniz.Düşmanlarınıza karşı dövüş tekniklerini uygulamak için boşluk tuşuna basabilirsiniz.Düşmanlarınızı yere serdikten sonra ortaya çıkan eşyalarıda toplayarak yolunuza devam edebilirsiniz.Oyunumuza katılan örümcek adam hayranlarına keyifli bir macera dileriz.

Yorumlar
8 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.