Kategoriler
Koyun Shaun

Koyun Shaun

3.6 / 5

Çocukların çizgi filmlerini severek izlediği sevimli kahramanımızın yeni oyunu çıktı. Koyun shaun oyunu ile eğlence dolu anlar seni bekliyor. Oyun içerisinde birden farklı oyun bulunduğu için kahraman koyunlarımız ile hiç sıkılmayacaksınız. Örneğin üstte sol taraftaki bölümde koyun shaunları sanki birer tetris taşı görevi görüyorlar ve sizde tetris oynayabiliyorsunuz. İkinci oyunda ise engelli kaçış oyunu bulunmaktadır. Her hata yaptığınızda arkanızda bulunan bir adet koyun uzaylılar tarafından yok olacak. Toplamda 3 hakkınız bulunmakta ve bölümü bitirmek zorundasınız. 3 ncü oyunda ise golf oynayacaksınız. Vuruş açınızı iyi ayarlayıp atışınızı yapabilirseniz eğer topu istediğiniz hedefe sokabilirsiniz. 4 ncü oyunda topları üst üste getirmeye çalışıp duvarda bulunan hazineye ulaşmaya çalışacaksınız. Koyun shaun oyunu fare ile oynanmaktadır.

Yorumlar
8 + 7 = ?
  • melek melek 3 yıl önce

    gerçekten çok eğlenceli

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.