Kategoriler
Mickey ve Arkadaşları Yapboz

Mickey ve Arkadaşları Yapboz

0 / 5

Mickey ve Arkadaşları Yapboz Oyunu ile en sevilen çizgi film kahramanlarından biri olan Mickey Mouse ve arkadaşlarının yapbozlarını tamamlamak istermisiniz? Mickey Fare ve arkadaşlarının ormanda eğlenirken çekildikleri resmi zorluk derecesine göre seçerek oyunumuzu oynayabilirsiniz.Oyundaki parçaları farenizle sürüklereyek yerlerine koymalısınız.Doğru koyduğunuzda yerlerine kendileri oturacaklar.İki tanesi birayara geldiklerinde tek parça gibi hareket ederler.Oyunu bitirdikten sonra tekrar başlatmak için remover butonuna tıklayın.Resmin bütünü görmek içinse resolver butonuna basabilirsiniz.Disneyin sevilen kahramanlarınla birlikte çok hoş vakit geçireceğinizden emin olabilirsiniz.Yapboz oyunlarından hoşlanan oyuncularımıza eğlenceli oyunumuzda başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
3 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.