Kategoriler
Mordecai ve Rigby Galaksiden Kaçış Kurtarma Takımı Türkçe

Mordecai ve Rigby Galaksiden Kaçış Kurtarma Takımı Türkçe

3.75 / 5

Cartoon Network oyunlarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bugün sizlere sürekli dizi çizgi film karakterlerinden Mordecai ve Rigby'nin Galaksiden Kaçış Kurtarma Takımı oyunu ile geliyoruz. Türkçe olarak geliştirilen oyunda karakterlerimizi ve arkadaşlarını kullanarak asteroid bölgesinden geçmek için uğraşacağız. Mordecai oyunda yer alan uzay aracını kullanırken rigby ise silahları kontrol ederek düşmanlarını yokedecek.  Her iki oyuncuyuda iyi bri şekilde yönetmek için sizlere galaksiden kaçış kurtarma takımı oyununda çok fazla iş düşmeke. Oyunda kontroller yön tuşları ile yapılıyor ilk bölüm bu şekilde ilerlerken kediyi kurtardıktan sonra rigby'de uzay aracına binmekte. AWSD tuşları ateş etmeyi sağlarken çok dikatli olmalı ve düşmanlarımızı iyi bir şekilde sürekli dizi oyununda kontrol altına almalıyız.

Yorumlar
8 + 7 = ?
  • Gizli Gizli 9 ay önce

    ii

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.