Kategoriler
Otel Transilvanya Yarasa Adam

Otel Transilvanya Yarasa Adam

0 / 5

Şu günlerde sinema filmleri yayınlanan otel transilvanya karakterleri bu oyunda sizlerle birlikte olacak. Yarasa adam karakterinin yer aldığı bu oyunumuz YÖN tuşlaru ve boşluk tuşları ile oynanamakta. Uçmak ve hareket etmek için ve zıplamak için YÖN tuşlarını kullanmamız lazım. Karşımıza çıkan düşmanalrı ise BOŞLUK tuşuna basarak yarasa adamın yardımı ile yere yığabiliriz. VAM Power olarakta bilinen otel transilvanya da bakalım sizler vampir adamı nasıl kontrol edip kaçıncı bölüme geçeceksiniz.

Yorumlar
6 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.