Kategoriler
Şerif Callie

Şerif Callie

0 / 5

Şerif Callie Oyunu ile kasabanın huzurunu sağlamakla görevli kahramanımıza yardımcı olmalısınız.Sürekli çıkacak kavgaları önlemek için kasaba halkını mutlu etmelisiniz.Eğlenceli oyunumuzda her bölümde farklı görevleri yerine getirerek kasabadaki huzuru sağlayacaksınız.Kimi zaman kasabada yaşayanların istedikleri malzeme ve eşyaları onlara verecek böylece kavga çıkmasın engellemiş olacaksınız.Bazende istedikleri meyvelerin suyunu sıkarak onlara servis edeceksiniz.Eğlenceli oyunumuzda sırasıyla görevleri yerine getirerek minik şerifimize yardım edebilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanır.Ok butonuna basarak oyunumuza hemen başlayabilirsiniz.Keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
8 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.