Kategoriler
Sünger Bob Araba Temizliği

Sünger Bob Araba Temizliği

5 / 5

Sünger Bob Araba Temizliği Oyunu ile kahramanımızın arabasını yıkayarak temizlemesine ve arabasını baştan dizayn ederek daha havalı bir görünüm kazandırmasına yardım etmelisiniz.Ok butonuna tıkladıktan sonra ilk bölümde oyunumuza başlayabilirsiniz.Ekranın üst tarafında bulunan temizlik aletlerini fareniz yardımıyla kullanarak yıkama, kurulamalı ve cilalama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.İkinci bölümde ise arabanızın ve camlarının rengini değiştirebilirsiniz.Ayrıca kendi tarzlarınıza uygun şekilde lastikleri, cantları, aynaları ve farları değiştirerek yepyeni bir model spor araba tasarlayabilirsiniz.Oyunumuza katılan oyuncularımıza tasarımlarında başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
8 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.