Kategoriler
Sünger Bob Yaz Tatilinde

Sünger Bob Yaz Tatilinde

5 / 5

Sünger Bob Yaz Tatilinde Oyununda tatile çıkan kahramanımızı denize gitmeden önce giydirerek hazırlamak ister misiniz? Cevabınız evetse hemen play butonuna tıklayarak eğlenceli oyunumuza başlayabilirsiniz.İlk bölümde önce sünger bob için yeni bir saç modeli seçerek ona yeni bir görünüm kazandırmalısınız.Daha sonra harika şortlar, şapkalar ve gözlük modelleri arasından zevkinize göre seçimler yaparak hazırlıklarınızı yapabilirsiniz.Hazırlıkları tamamladıktan sonra kahramanımızın ihtiyacı olan eşyaları bulmalısınız.Son bölümde ise sünger bob un deniz kenarında resimlerini çekebilirisiniz.Oyunumuza katılan sünger bob hayranlarının çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
8 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.