Kategoriler
Süngerbop Yapbozları

Süngerbop Yapbozları

2.5 / 5

Süngerbop hayranları ekran başına. Bugün sizlere birbirinden güzel yapbozlarla dolu yeni bir oyun sunuyoruz. Kahramanımıza ait yapboz parçalarını bir araya getirerek resmi tamamlamaya çalışacaksınız. Bunu yaparken zeki çocuklar hiç zorlanmayacaklardır. Bazı bölümlerde ise yapboz tamamlama yerine verilen resimlerin üzerine tıklayarak onlar olduğu yerde döndürerek resmi tamamlamaya çalışacaksınız çocuklar. Bu işlemi ne kadar hızlı bitirebilirseniz eğer o kadar çok puan alabileceksiniz. Süngerbop yapbozları oyunu yüklendikten sonra PLAY tuşuna basarak başlatabilirsiniz. Hemen ardından oyunumuz açılacak ve sizde fareniz yardımıyla oyunumuzu oynayabileceksiniz.

Yorumlar
8 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.