Kategoriler
Tom ve Angela Sözlüde

Tom ve Angela Sözlüde

3.34 / 5

Tom ve Angela Sözlüde Oyunu ile sevimli kahramanlarımız sözlü sınav için tahtaya kaldırılırlar.Onlara eşlik ederek soruları cevaplamalarına yardım etmek ister misiniz? Eğlenceli oyunumuzda ilk başlarda matematik soruları karşınıza çıkacak.Hesaplamalarınızı yaptıktan sonra doğru seçeneği farenizle tıklayın.Matematik sorularından sonra Disney ve müzik dünyasının ünlüleri ile ilgili sorular çıkacak.Tüm soruları cevaplamak için belirli bir süreniz olacak.Süre sonunda en fazla doğru cevabı vererek en yüksek puana ulaşmaya çalışacaksınız.Hem beyin jimnastiği yapacak hemde kahramanlarımızla birlikte harika zaman geçireceksiniz.Oyunumuza katılan zeki oyuncularımıza sözlüde başarılar ve bol eğlenceli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
6 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.