Kategoriler
Toon Kupası 2017

Toon Kupası 2017

4 / 5

Cartoon Network Türkiye bu sene 10. yılını kutlamaktadır. Bu vesileyle çıkarttığı toon kupası 2018 oyunu Türkçe olmasından dolayı çok sevilmişti. Geçtiğimiz yıl yayınlanan toon kupası 2017 oyununda da yine birçok farklı çizgi film karakteri yer alıyordu. Toon kupası 2017 Türkçe olduğu gibi hızlı oyun modlarınada sahip. Çizgi film karakterleri arasında finn ve jack, gumball, ben 10 ve rigby yer almaktadır. Toon kupasına bağladığınızda ülke seçimi çıkıyor burada Türkiye'de yer almakta buna göre seçim yapabiliyorsunuz. Umarım toon kupasının bu eski oyununu beğenirsiniz.

Yorumlar
9 + 7 = ?
  • Emre Altunsöz Emre Altunsöz 2 yıl önce

    müthiş

  • EYLÜL EYLÜL 2 yıl önce

    bu kadar güzel oyun görmemiştim de duymamıştımda

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.