Kategoriler
TRT Çocuk Çizbul Türkçe

TRT Çocuk Çizbul Türkçe

3.53 / 5

TRT Çocuk çizgi film kanalı ekibi tarafından hazırlanan Türkçe çizbul oyunu ile sizlerleyiz sevgili çocuklar. Çizbul oyunu toplamda 40 bölümden oluşmakta oyuna başladığınızda nasıl oynanacağına dair bir yönlendirme yapılacak. İlk amacınız bir obje çizmek ve çizdiğiniz obje yere düştüğünde topun istenilen tarafa çarpmasını sağlamak. Mesele ilk bölümde bir obje çizin ve top sağ tarafa çarpsın yazmakta. Hemen topun sol tarafına bir nesne çizdim ve nesne düştükten sonra topa çarptığında top sağ duvara çarptı. Sağ üst köşede yer alan süreye dikkat etmeli ve buna göre yapabildiğimiz en iyi çizbul deneyimini yapmalıyız.

Yorumlar
5 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.