Kategoriler
Unikitty Krallığı Kurtar

Unikitty Krallığı Kurtar

3.34 / 5

Cartoon Network yeni çizgi filmleri Türkiye'ye getirmeye evam ediyor ekibe buradan çok teşekkürlerimizi sunarken yeni oyunumuzun adı Unikitty Krallığı Kurtar.  HTML5 teknolojisiz kullanılarak geliştirilen oyun cep telefonu tablet ve bilgidayarda açılabilmektedir. Oyunda Tüm yazılar ve seslendirmeler Türkçe olarak karşımıza çıkıyor. Unikitty Oyununa başlarken size kısa bir tanıtım videosu gösterilecek ardından oyun başlayacak. Toplamda 21 bölümden oluşan krallığı kurtarma oyununda tüm şato ve krallık yanıyor Unikitty karakterlerimizle bu yangını söndürmemiz gerekiyor. Oyun boyunca oynayabileceğimiz karakterler;  Puppycorn, Hawkodile ve Dr. Fox. Her seviyede unitkitty kralığı daha fazla yanarken yön tuşları ile hareket edecek, Boşluk tuşuna basarak karşınıza çıkan yengeçleri öldürebilirsiniz.

Yorumlar
4 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.