Kategoriler
Cadılar Bayramı Eşleştirme

Cadılar Bayramı Eşleştirme

NAN / 5

Cadılar Bayramı Eşleştirme Oyunu ile eğlenceli bir eşleştirme oyununa nedersiniz? Oyna butonuna basarak cadılar bayramı sembolü taşları eşleştirebilirsiniz.Farenizle aynı olan iki taşı tıkladığınızda taşlar kaybolacak ve sizde skor elde edeceksiniz.Tablodaki tüm semboller ortadan kalkarsa bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz.Birbirinden güzel 40 seviyemiz var.Size her bölümde belli bir süre veriliyor.Bu süre içersinde başarılı olamazsanız oyuna en baştan başlamak zorundasınız.Oyunda herhangi bir ipucu yada başka yardım yoktur.Kenarda bulunan taşları alarak bölümde ilerlemelisiniz.Oyundaki her eşleşmeden skor elde ediyorsunuz.En kısa sürede bölümü bitirirseniz skorunuzda daha yüksek olacaktır.İyi eğlenceler.

Yorumlar
6 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.