Kategoriler
Canavar Birleştirme

Canavar Birleştirme

5 / 5

Canavar Birleştirme Oyununda birbirinin aynısı olan renkli canavarları tabloda hiç boş kare kalmayacak şekilde birleştirmelisiniz.Zekanızı kullanarak seviyeleri tamamlamanız gereken oyunumuza hemen ekrana tıklayarak başlayabilirsiniz.Orjinal adı Monster Go olan oyunumuzu farenizle oynayabilirsiniz.Canavarlardan birine tıkladıktan sonra aynı renkteki çizgiyi diğer canavarımıza tıklayıncaya kadar çizmelisiniz.Bölüm sonunda tüm birleştirmeleri yaptığınız da hiç boş kare yok ise sonraki eğlenceli bölüme geçebilirsiniz.Kolay seviyeleri bitirdikten sonra zor olan kilitli seviyeleri açtırabilirsiniz.Oyunumuza katılan minik dehalarımıza başarılar ve keyifli bir oyun geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
3 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.