Kategoriler
Çocuklar için Matematik

Çocuklar için Matematik

2.5 / 5

Çocuklar için Matematik Oyunu ile toplama, çıkarma, çarpma ve bölme işlemlerinden oluşan sorulara doğru cevap vereren en yüksek puana ulaşmaya hazır mısınız? Hazırsanız hemen play butonuna basın ve 4 işlemden bir tanesi seçin.Hayvanlardan oluşan sayılardan oluşan sorulara ekranın altında bulunan üç şıktan doğru olanı farenizle seçerek cevaplayın.Eğer doğru cevap verirseniz puan kazanacaksınız.Hata yapmadan tüm soruları bilerek oyunumuzun yeni şampiyonu siz olabilirsiniz.Hem 4 işleminizi geliştirecek hem de harika zaman geçireceksiniz.Oyunumuza katılan zeki oyuncularımıza zorlu testlerinde başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
8 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.