Kategoriler
Deniz Bulmaca

Deniz Bulmaca

0 / 5

Deniz Bulmaca Oyunu çocuklar için hazırlanmış eğitici bir puzzle oyunu.Denizle alakalı resimlerden çıkarılan parçaları tekrar yerlerine koymanız gerekiyor.Oyuna play butonuna basarak başlayabilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanmaktadır.Resminizi seçtikren sonra tüm parçarları doğru bir şekilde yerlerine takmayı başarırsanız yeşil bir el işareti çıkacak.Altta bulunan sağ ve sol ok tuşlarıyla diğer resimlere geçebilirsiniz.Ortada bulunan butonla resim tablosuna dönebilirsiniz.Denizden ve denizde yaşayan canlılardan hoşlanan tüm minik oyuncularımıza iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
6 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.