Kategoriler
Dora Gizli Şekerler

Dora Gizli Şekerler

5 / 5

Dora Gizli Şekerler Oyununda güzel kahramanımız doranın macera resimlerinin arasına gizlenmiş şekerleri bulmaya hazır mısınız? Cevabınız evetse hemen ok butonuna tıklayın çocuklar.Oyunumuz fare ile oynanır.Farenizle resimlerin arasına gizlenmiş şekerleri tıklamalısınız.Her seviye 5 adet şeker bulmalısınız.Hepsini bulmayı başardığınızda sonraki eğlenceli seviyeye geçebilirsiniz.Zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacağınız oyunumuzda tüm seviyeleri tamamlayacak oyunu bir solukta bitireceksiniz.Hem çok eğlenecek hem de güzel kızımız dora ile birlikte çok hoş vakit geçireceksiniz.Oyunumuza katılan dora hayranlarına başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
8 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.