Kategoriler
Havalanı Kontrol

Havalanı Kontrol

0 / 5

Uçakları hem havada hemde havaalanında kontrol etmek hayati önem taşır.Yapılacak en ufak hata çok büyük kazalara sebebiyet verebilir.Havalanı Kontrol Oyunu ile uçakların güvenli bir şekilde iniş ve kalkışlarını kontrol etmeniz gerekiyor.Uçakların yönlendirmelirini ortaya çıkan yuvarlak butonlar ile yapmalısınız.Bu şekilde uçaklar güvenli bir şekilde inebilir, yakıtlarını doldurabilir ve yolcularını indirip bindirebilirler.Perondaki sayınız kadar uçak almalısınız.Uçaklar indikten sonra çıkan yuvarlakların etrafı aynı zamanda sürenizi gösteriyor.Süreniz dolmadan tüm işlemleri halletmeniz gerekiyor.En ufak bir hatada uçaklar kaza yapar ve oyun sona erer.

Yorumlar
5 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.