Kategoriler
Hayvan Birleştirme

Hayvan Birleştirme

5 / 5

Hayvan Birleştirme Oyununda sevimli dostlarımızdan aynı olan ikisini tablo içersinde bularak tıklamalı ve hepsin birleştirerek eşleştirmelerinizi tamamlamalısınız çocuklar.Yeşil ok butonuna tıklayarak hemen eğlenceli oyunumuza başlayabilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanır.Aynı olan iki hayvanı farenizle tıklayarak eşleştirmelerinizi yapabilirsiniz.Hepsini eşleştirdikten sonra yeni bölüme geçmeye hak kazanacaksınız.Her yeni seviyede farklı şekilde ve sırada tıklamalarınızı yapacaksınız.En yüksek skora ulaşmak için birbirinden güzel seviyelerde yarışarak harika zaman geçireceksiniz.Oyunumuza katılan oyuncularımıza başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
2 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.