Kategoriler
Hayvan Şekilleri

Hayvan Şekilleri

5 / 5

Hayvan Şekilleri Oyunu ufak yaştaki oyuncularımızın hem eğlenecekleri hem de hayvanların ingilizce isimlerini öğrenebilecekleri eğitici bir oyun.Eğlenceli oyunumuza hemen ok butonuna basarak başlayabilir ve farenizi kullanarak oyunu oynayabilirsiniz.Farenizle dört hayvandan birini seçtikten sonra yapbozun parçalarını yerlerine koyarak resmi birleştirmelisiniz çocuklar.Birleştirmenizi yaptıktan sonra hayvanın ingilizce ismini öğrenebileceksiniz.Ok butonuna tıkladıktan sonra başa dönerek yeni bir hayvan seçebilirsiniz.Oyunumuza katılan minik oyuncularımıza yapbozlarını tamamlamada başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
8 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.