Kategoriler
Kedi Güzellik Salonu

Kedi Güzellik Salonu

2.5 / 5

Kedilerde insanlar gibi bakıma ihtiyaç duyarlar.Kedi Güzellik Salonu Oyununda güzellik salonunda asistan olarak çalışacaksınız.Tabiki aklınızda hem yaramazlıklar yapmak var.Patronunuz başka şeylerle uğraşırken ona yakalanmadan muziplikler yapabilirsiniz.Ama sakın unutmayın patronunuz tahammülsüz bir insan ve sizi yakalarsa anında kovar.Patronunuz kediye bakım yaparken siz onun yaptıklarını bozmaya çalışacaksınız.Eğlenceli tembellik oyunumuza play butonuna basarak hemen başlayabilirsiniz.Size verilen süre içersinde yakalanmazsanı bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanmaktadır.Keyifli oyunlar dileriz.

Yorumlar
5 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.