Kategoriler
Kedicik Bakımı

Kedicik Bakımı

5 / 5

Kedicik Bakımı Oyununda oyun arkadaşının bakımını yapması gereken güzel kızımız sizden yardım bekliyor? Ona yardımcı olmalı ve yavru kedimizin ihtiyaçlarını gidermelisiniz.Ok butonuna basarak hemen oyuna başlayabilirsiniz.Farenizle sırasıyla bölümlerdeki yönergeleri takip ederek oyunumuzu oynayabilirsiniz.Bahçede oynarken kaçan sevimli yavrumuzu bularak çıkarmalısınız.Otların arasına kaçtığı için hafif yaraları olan kedimizi iyileştirmelisiniz.Sırasıyla batan dikenleri ve yaprakları temizlemeli, yaraları dezenfekte ederek ilaç sürmeli, iğnesini yapmalı, ilacını içirmeli ve onu oynatarak eğlendirmelisiniz.Diğer bölümde ise bakım işlerini gerçekleştirerek oyunumuzu bitirebilirsiniz.Oyunumuza katılan hayvansever oyuncularımıza iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
6 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.