Kategoriler
Konuşan Tom Fark Bulma

Konuşan Tom Fark Bulma

5 / 5

Konuşan Tom Fark Bulma Oyunu ile sevilen kahramanımız talking tom ve angelanın resimleri arasında farkları bulmak ister misiniz? Eğlenceli oyunumuza play butonuna bastıktan sonra başlayabilir ve farenizi kullanarak oyunu oynayabilirsiniz.Her iki resimde bulunan farklıları bulduktan sonra farenizle tıklayın.Her seviyede toplam 5 adet fark bulmalısınız.Süre olmadığı için hızlı hareket etmeniz gerek yok.Dikkatli bir şekilde incelemelerinizi yaparak resimlerde bulunan fazla ve eksik nesneleri bularak eğlenceli seviyeleri tamamlayın.Oyunumuza katılan talking tom hayranlarına başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
7 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.