Kategoriler
Kule Yapma

Kule Yapma

2.5 / 5

Kule Yapma Oyunu ile eğlenceli vakit geçirmek istermisiniz çocuklar.Oyunumuz doğru zamanda doğru hamleyi yapmak üzerine kurgulanmıştır.Fareyle oynanan oyunumuzda hareket eden kolonları doğru zamanda tıklayarak üstüste denk getirmeye çalışmalısınız.Tıkladıktan sonra üstüste gelen kolonlardan üsteki diğerine göre sağa veya sola kaymışsa.Bu dışarı kayan parça kesilerek atılır.Böylece kuleniz incelmiş olur.Bu yüzden zamanlama çok önemli.Bu şekilde devam ederen en yüksek kuleyi yapan oyunumuzunda galibi olacak.Şansınızı hemen denemek istiyorsanı play butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz.Yeterince puan aldığınızda daha farklı bölümleride oynayabilirsiniz.

Yorumlar
4 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.