Kategoriler
Lady Bug Gizli Şekerler

Lady Bug Gizli Şekerler

5 / 5

Lady Bug Gizli Şekerler Oyununda güzel kahramanımızın macera resimleri arasına gizlenmiş şekerleri bulmaya hazır mısınız çocuklar? Ok butonuna tıklayarak eğlenceli oyunumuza sizde katılabilirsiniz.Resimleri dikkatlice inceleyin ve bulduğunuz şekerleri hemen farenizle tıklayın.Yanlış tıklamalar yapabilirsiniz.Oyunumuzda süre bulunamamaktadır.Her seviyede 5 adet gizlenmiş şeker bulunmamaktadır.5 adet şekeri bulmayı başardığınızda sonraki eğlenceli seviyede yarışma hakkı kazanacaksınız.Her yeni bölümde yepyeni bir lady bug resmi olacak.Zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacağınız oyunuma katılan oyuncularımıza başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
9 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.