Kategoriler
Mango Toplama

Mango Toplama

0 / 5

Mango Toplama Oyunu ile eğlenceli bir platform oyununa hazırmısınız çocuklar.Mango düşkünü sevimli canavarımızın karnını doyurmasına yardım etmek istermisiniz? Eğlenceli oyunumuza sarı ok butonuna basarak hemen başlayabilirsiniz.Farenizle sevimli canavarınıza tıkladığınızda zıplayacaktır.Böylece platformdan aşağı düşmeden tüm engelleri aşabilir ve havadaki mangaları toplayabilirsiniz.Tüm mangaları ve elmasları toplayıp çıkış kapısınına ulaşırsanız bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.Duvarlara çarpan oyuncunuz tekrar geri döner.Siz tıkladıkça iki duvar arasında çarparak ilerleyebilir.Böylece zorlu bölümleri kolaylıkla geçebilirsiniz.Hoşça vakit geçireceğiniz oyunumuzda tüm katılımcılara başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
4 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.