Kategoriler
Peyniri Yuvarla

Peyniri Yuvarla

5 / 5

Peyniri Yuvarla Oyununda engelleri ortadan kaldırarak peynirin yuvarlanarak minik fareye ulaşmasını sağlamalısınız çocuklar.Ok butonuna basarak eğlenceli seviyelere hemen başlayabilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanır.Farenizle tıklayarak platformları kırarak peynirin yuvarlanmasını sağlayabilirsiniz.Eğer seviye sonunda minik faremizin karnı doyarsa hemen sonraki eğlenceli bölüme geçebilirsiniz.Her yeni seviyede yeni bir bulmacayı çözmeye çalışacaksınız.Zekanızı kullanarak doğru tıklamalar yapmalısınız.Çilekleride toplamayı sakın ihmal etmeyin.Birbirinden eğlenceli seviyelere katılacak olan minik oyuncularımıza başarılar ve keyifli bir oyun geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
5 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.