Kategoriler
Şeker Canavarı

Şeker Canavarı

0 / 5

Kim demiş canavarlar zıplayamaz diye.Sevimli canavarımız çok sevdiği şeker için ters takla bile atabilir.Şeker Canavarı Oyunu ile ufak canavarımızın şekerleri toplamasına yardım etmek istermisiniz?Sevimli ufaklığımızı yukarı ok tuşu ile zıplatabilir ve aşağı ok tuşu ile eğilerek kaymasınız sağlayabilirsiniz.Oyundaki balkabakları, mantarlar ve kirpilerden oluşan engellere takılmamalısınız.Eğer takılırsanız 3 canınızdan birini kaybedersiniz.Topladığınınız şekerlerden puan kazanacaksınız.Üstüste şeker toplarsanız puanınız katlanır.Zıplama oyunlarını sevenler hemen play butonuna basabilirler.

Yorumlar
2 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.