Kategoriler
Yer çekimi Futbolu

Yer çekimi Futbolu

3 / 5

Yerçekimi Futbolu Oyunu ile platform üzerinden bulunan topun yuvarlanarak gol olmasını sağlamalısınız.Ok butonuna bastıktan sonra ilk seviyeyi seçerek eğlenceli oyunumuza başlayabilirsiniz.Farenizle tıklayarak platformları patlatarak topun yuvarlanmasını ve yıldız puanları toplamasını sağlamalısınız.Eğer topunuz kaleden içeri girerek gol olursa sonraki eğlenceli bölüme geçmeye hak kazanacaksınız.Doğru tıklamalar yaparak topun hızlanmasını sağlamanız gereken oyunumuzda pratik zekanızı kullanmalısınız çocuklar.Birbirinden güzel seviyeleri tamamlayarak oyunumuzu bitirmelisiniz.Oyunumuza katılan herkese başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerin dileriz.

Yorumlar
3 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.