Kategoriler
3D Sokakta Dövüş

3D Sokakta Dövüş

2.5 / 5

3D sokak dövüşü oyununda hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz. Konteynerlar arasında rakibinizle birlikte tam bir sokak kavgasına hazırmısın? Bu mücadele ölüm kalım mücadelesi olduğu için kazanan da hayatta kalacak çocuklar. Bu yüzden de dövüş esnasında rakibinize karşı fazla yakın olmazsanız kendiniz için bir iyilik yapmış olursunuz. Bu sayede dövüşü kazanan taraf siz olabilirsiniz. 3d sokak dövüşü oyunu yüklendikte sonra oynamak için yön tuşlarını kullancaksın. Rakibinize tekme atmak için Z tuşuna, yumruk atmak için C tuşuna basacaksınız. Rakip size vurmak istediği zamanda X tuşu ile defans yapıp daha az canınızın gitmesini sağlayabilirsiniz. Bu dövüşün kazananı sen ol ve hayatta kal!

Yorumlar
3 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.