Kategoriler
Fuzzmon vs Robot

Fuzzmon vs Robot

3.34 / 5

Fuzzmon vs Robot Oyunu ile dövüşçü robotların gerçekleştirdiği dövüşlere katılarak kendi robotunuzun saldırılarını yöneteceksiniz.Ok butonuna basarak heyecanlı dövüşlere hemen katılabilirsiniz.Oyunumuzu ister tek başınıza yada arkadaşınız veya kardeşinizle birlikte oynayabilirsiniz.Her robot farklı bir elementten güç alır ve saldırı teknikleri uygulayarak rakibini yokedebilir.Aynı zamanda özellikleri kullanarak robotunuzun canını yükseltebilirsiniz.Saldırıları uygulamak ve özellikleri kullanmak için Z tuşunu kullanın.İki kişilik oynadığınızda ise diğer oyuncumuz 3 tuşunu kullanabilir.Heyecanlı oyunumuza katılan oyuncularımıza çıkacakları zorlu müsabakalarda başarıllar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
2 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.