Kategoriler
Gladyatör Dövüşü

Gladyatör Dövüşü

4.17 / 5

Gladyötör dövüşü oyunu antik roma döneminde gerçekleşen bir spor müsabakasıdır. Gladyötörlerin dövüşü günümüz koşullarına göre vahşet verici gözükebilir. Ama o dönemlerdeki gladyötörler kralın canını bağışlaması için ölüm arenası olarak adlandırılan arenada savaşmak zorunda kalırlardı. Bu savaşın sonunda kimisi hayatını kaybeder kimisi ise kralın bütün gönderdiği vahşi hayvanları ve gladyötörleri yenerek kralın insafına bağlı kalmak şartıyla gladyötörü serbest bırakırlardı. Bu oyunumuzdaki gladyötörümüzde aynı durumda kral tarafından esir tutulan gladyötör ancak ölüm arenasında bütün zorluklara rağmen hayatta kalmayı başarabilirse kral onun canını bağışlayıp serbest bırakacaktır. Yalnız hayatta kalması gerçekten çok ama çok zor. Çünkü kral gladyörün karşısına en güçlü gladyötörlerini , okçularını , vahşi hayvanlarını özellikle dinazorlarını göndermektedir. Hemen ümidinizi kaybetmeyin bu zorluklar karşısında. Ölüm arenasındaki dövüşlerde kalkanınızı ve kılıçınızı ne kadar iyi kullanabilirseniz düşmanları yenmek o kadar kolaylaşır. Z tuşu ile gladyötörün saldırı yapmasını , X tuşu ile ise kalkanını kullanarak kendini koruma altına almasını sağlıyacaksınız. Kalkanı kullandığınız zaman hiç bir gladyötör , vahşi hayvan size zarar veremez. X tuşuna sürekli basarak bütün gücünüzü toplayacak ve bir anda x tuşunu bırakıp düşmanların hepsini yok edebileceksiniz. Çok zorlandığınız zaman bunu sürekli uygulayabilirsiniz. Unutmayın önemli olan her zaman saldırı yapmak değildir. Kendinizi korumaya almaktır önemli olan. Ayrıca kralın size bu zorluklar karşısında size yardım olarak bir takım iyilikleri olacaktır. Bunlar; arenadaki seyircilerin size daha iyi kılınçlar, kalkanlar , can doldurucu kalpler bunları vermelerine izin verecek. Yalnız bunlar sandıkların içlerinde oldukları için sandıkları kırıp onları alacaksınız. Aldığınız kılınç ve kalkanları iyi kullanarak kralın bütün yaptığı zorlukların üstünden gelerek hayatta kalmayı başarın. Size ölüm arenasında geçen zorlu hatta çok zorlu gladyötör dövüşü oyununda başarılar dileriz. Ufak bir not oyun unity platformunda olduğu için bilgisayarınızda unity platformu yüklü olması gerekmektedir.

Yorumlar
8 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.