Kategoriler
Kedi Kapışması

Kedi Kapışması

4 / 5

Kedielrin kapışmasına bu oyunda davetli olarak katılacaksınız sayın arkadaşlar. Amacınız oyun boyunca kedileri kontrol ederek kendi kedi karakterinizin başarılı bir şekilde dövüşü tamamlaması gerekiyor. Armor game tarafından geliştirilen kedi kapışması oyunu ingilizce olarak strike force kitty league olarak biliniyor. Final dövüşüne kadar en iyi puanları toplamanız gerekli oyunda dövüşler grup olarak başlamakta bu nedenle dövüşe en iyi kedilerinizi göndermeniz gerekiyor.

Yorumlar
4 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.