Kategoriler
Mutant Dövüşleri 2

Mutant Dövüşleri 2

2.73 / 5

Mutant dövüşleri adlı oyunumuzun 2. versiyonu 2018/2019 sezonu için yayına alındı. 30.3 MB boyuta sahip olan oyunumuz flas player gereksinimi duymakta. Dünyanın en çok oynana oyunlarından birisi olan mutant dövüşleri 2 oyununda yine kendi canavar hayvanımızı/köpeğimizi oluşturacak ve düşman hayvanlarına saldıracağız. Oyunda pek çok farklı köpek, kedi ve diğer hayvan cinslerinden bulunurken mutant dövüşleri oyununda kimi köpeklerin saldırı güçleri daha iyiyken kimisinde savunması daha güçlü. Oyun boyunca kendinizi ve seçtiğiniz hayvanları geliştirip daha kötü bir mutant olmalarını sağlamanız gerekiyor. Bakalım en güçlü mutantı kim oluşturacak ? Oyun boyunca farenizle mutantlarınızı yönetebilirsiniz.

Oyunun son sürümünde gelen yenilikler;

Son sürümü ile:
- Kedi ve Köpek için Yeni Çeşitler Geldi
- Yeni Challenge oyun modu eklendi
- Multiplayer için özel odalar oluşturuldu
- Kupalar ekranı aktif edildi
- Hata düzeltmeleri yapıldı.

Yorumlar
1 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.