Kategoriler
Ninja Kaplumbağalar Dövüş

Ninja Kaplumbağalar Dövüş

1.67 / 5

Ninja Kaplumbağalar Dövüş Oyununda piramitler içersinde tuzaklara ve mumya düşmanlara karşı mücadele etmeli ve birbirinden zorlu ölümcül dövüşlerden sağ kalmaya çalışmalısınız.4 kahramanımızdan dövüşmek istediğiniz 2 tanesini seçmelisiniz.Eğer ilk seçtiğiniz karakter ölecek olursa diğer ile ilerlemeye devam edeceksiniz.Kahramanlarımızı yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz.Saldırı uygulamak için Z ve zıplamak için ise X tuşuna basabilirsiniz.Dönen özel saldırı için iki tuşa aynı anda basmalısınız.İleri doğru özel saldırı uygulamak için ise sağ ve sol yön tuşlarına aynı anda basmalısınız.Piramitlerde bulunan ölümcül tuzaklardan kaçmalı ve pizza bonuslarını toplamalısınız.Oyunumuza katılan ninja kaplumbağa hayranlarının çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
7 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.