Kategoriler
Profesyonel Dövüş

Profesyonel Dövüş

3.68 / 5

Profesyonel Dövüş Oyunu ile dövüş ustası karakterlerden birini seçerek ölümcül bir turnuvaya katılan ve yeteneklerinizi sergileyerek en iyi olduğunuzu tüm dünyaya gösterin.Arkadaşınızla yada kardeşinizle birlikte 2 kişilik olarak oyunumuzu oyanayabilirsiniz.1.Oyuncumuz yön tuşları ile karakterinin kontrollerini sağlayabilir.Saldırı tekniklerini uygulamak istediğinde ise IOPL tuşlarını kullanacak.Diğer oyuncumuz ise WASD tuşları ile kontrolleri sağlayacak CVBG tuşları ile dövüş tekniklerini sergileyebilecek.Birbirinden zorlu rakipler karşılaşacak ve özel tekniklerinizi kullanarak hayatta kalma mücadelesine girişeceksiniz.Hızlı olmanız ve düşmanlarınızı yok ederek zorlu dövüşleri kazanmalısınız.Oyunumuza katılan oyuncularımıza keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
3 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.