Kategoriler
Robot Dövüşleri Final

Robot Dövüşleri Final

2.5 / 5

Robot Dövüşleri Final Oyunu ile özel olarak tasarlanmış acıması robot savaşçıların dövüşlerine katılarak onları kontrol edebilir ve final dövüşlerini kazanarak şampiyon olabilirsiniz.İster tek başınıza yada kardeşiniz veya arkadaşınızla birlikte 2 kişilik olarak oyunumuzu oynayabilirsiniz.Ok butonuna tıkladıktan sonra sırasıyla robotlarınızı, güçleri ve güç kristallerini seçmelisiniz.Sırasıyla birbirinize saldırılar yapacaksınız.1.Oyuncumuz saldırı ve savunma için ZX tuşlarına ve kristal kullanımı için A tuşuna basabilir.Diğer oyunumuz ise 234 tuşlarına sırasıyla basarak aynı özellikleri kullanabilir.Düşmanınız size saldırdığına korunma gücünüzü kullanarak onu püskürtebilir ve sıra size geldiğinde tüm gücünüzü kullanarak onu yokedebilirsiniz.İyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
3 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.