Kategoriler
Savaş Günü

Savaş Günü

5 / 5

Savaş Günü Oyununda dünyanın en güçlü savaşçılarına karşı ölümcül bir turnuvaya katılan kahramanımızı kontrol ederek düşmanlarınızı yok etmelisiniz.Zorlu dövüş oyunumuza hemen play butonuna tıklayarak başlayabilir ve farenizi kullanarak oyunu oynayabilirsiniz.Farenizle dövüşçünüzün hemen altında bulunan butonları kullanarak saldırı tekniklerinizi seçebilirsiniz.Kahramanımızın canı tükenmeden önce doğru saldırıları seçerek düşmanlarınızın canını sıfırlamalısınız.İster kılıçla saldırabilir yada canavar çıkartabilirsiniz.Stratejik kararlar vererek dövüşleri lehinize çevirmeli ve hayatta kalarak seviyeleri tamamlamalısınız.Oyunumuza katılan oyuncularımıza başarılar ve keyifli dövüşler dileriz.

Yorumlar
1 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.